finansowi specjalisciSTRONA W BUDOWIE

Ubezpieczenia

Klientom poszukującym ubezpieczenia pomożemy dobrać najkorzystniejsze produkty, dopasować odpowiedni zakres ubezpieczenia, przeprowadzić kompleksową analizę potrzeb i wynegocjować kwotę składki.  W ofercie posiadamy, m.in.
 • Bezterminowe i terminowe ubezpieczenia na życie 
  – skuteczna ochrona życia,gwarantująca najbliższym finansowe zabezpieczenie na wypadek Twojej śmierci. Istnieje również możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje dodatkowe, zapewniające świadczenie pieniężne w przypadku zgonu w wyniku wypadku, pobytu w szpitalu, poważnej choroby czy konieczności poddania się przez ubezpieczonego operacji.  Nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe pozwalają Ci jednocześnie efektywnie gromadzić kapitał z myślą o przyszłości. Oferujemy wysokie sumy ubezpieczenia bez konieczności wykonywania badań lekarskich.  Sam możesz zdecydować jak będziesz opłacać polisę: miesięcznie, kwartalnie, półrocznie czy rocznie.

 • Ubezpieczenia wypadkowe 
  – oferta polecana osobom oczekującym zabezpieczenia finansowego dla siebie i bliskich na wypadek zajścia nagłych , nieszczęśliwych wypadków. Polisę mogą wykupić osoby w wieku od 18 do 65 lat.  Suma ubezpieczenia do 200 tys. zł. Minimum formalności . Polisa wystawiana jest bezpośrednio na spotkaniu z Klientem, brak badań lekarskich.

 • Ubezpieczenia posagowe
  – polisa na życie pozwalająca na finansowe zabezpieczenie dziecka w przypadku zajścia nieszczęśliwego zdarzenia, które uniemożliwi dalsze sprawowanie nad nim opieki, np. śmierć lub inwalidztwo rodzica czy opiekuna.

 • Ubezpieczenia inwestycyjne
  – oferta skierowana do osób zainteresowanych gromadzeniem i pomnażaniem  kapitału z myślą o przyszłości.  Suma ubezpieczenia równa jest wartości wpłaconych składek regularnych lub składki jednorazowej

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

Oddzwonimy

.